Dla firm z Płocka i nie tylko

Strony internetowe Płock

Jak powszechnie wiadomo reklama jest dźwignią handlu, jednak w dzisiejszych czasach bez reklamy jest trudno prowadzić jakiekolwiek biznes. Obecnie najskuteczniejszą formą docierania do potencjalnych klientów jest Internet, dlatego posiadanie własnej strony internetowej stało się wymogiem czasów, a nie przywilejem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firm z Płocka przygotowaliśmy ofertę stworzenia nowoczesnej, responsywnej, a co za tym idzie dostępnej na wszystkich urządzeniach strony internetowej.

Strony internetowe Płock
Ile kosztują strony internetowe w Płocku

Cennik stron internetowych

Wiztówka www

Idealna strona internetowa dla małych firm z Płocka działających na rynku lokalnym

od1250 złOpłata brutto za stworzenie i uruchomienie strony www na wskazanym serwerze.

Cena obejmuje:

 • stworzenie unikalnej szaty graficznej
 • system zarządzania treścią CMS WordPress
 • animowany baner
 • formularz kontaktowy
 • galerię realizacji
 • do 10 podstron
Polecane

Serwis / sklep internetowy

Oferta przeznaczona dla dużych firm chcących ugruntować swoją pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych

od4290 złOpłata brutto za stworzenie i uruchomienie strony www na wskazanym serwerze.

Cena obejmuje:

 • stworzenie unikalnej szaty graficznej
 • system zarządzania treścią CMS WordPress
 • animowany baner
 • formularz kontaktowy
 • formularz zamówień
 • galerię zdjęć
 • wyszukiwarka
 • integrację z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter)
 • chat Mesengera lub Whatsappa
 • opcjonalna zgodność z WCAG 2.1
 • wersje językowe (maksymalne 4 dodatkowe języki)
 • animacje treści
 • inne dedykowane rozwiązania
 • brak limitu podstron

Firmowa strona internetowa

Oferta dedykowana dla średnich firm działających na terenie Płocka oraz chcących rozszerzyć się na rynek całej Polski
od2490 złOpłata brutto za stworzenie i uruchomienie strony www na wskazanym serwerze.

Cena obejmuje:

 • stworzenie unikalnej szaty graficznej
 • system zarządzania treścią CMS WordPress
 • animowany baner
 • formularz kontaktowy
 • formularz zamówień
 • galerię zdjęć
 • wyszukiwarka
 • integrację z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter)
 • wersje językowe (maksymalnie  dwa dodatkowe 2 języki)
 • do 30 podstron

FAQ

Co powinieneś wiedzieć o stronach internetowych
Masz pytania dotyczące stron internetowych?

Każda strona internetowa wyceniana jest indywidualnie. W zależności od wybranego rodzaju strony z trzech dostępnych wariantów: wizytówka www, firmowa strona internetowa, serwis internetowy oraz wybranych funkcjonalności jej cena może wahać się od 890zł do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Wykonane przez nas strony internetowe są responsywne, a co za tym idzie dostosowują się do ekranu urządzenia na jakim są przeglądane. Dzięki technologii RWD strona www wyświetli się prawidłowo zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, jak i smartfonie, czy tablecie.

Nasza agencja reklamowa realizację strony internetowej rozpoczyna od przygotowania bezpłatnego projektu strony głównej. Po jego akceptacji przez Klienta podpisujemy umowę na wykonanie dzieła, w której określamy termin jego oddania oraz wysokość zaliczki jaką należy wpłacić przed dalszym etapem realizacji. Po zakodowaniu i uzupełnieniu strony na naszym serwerze Klient otrzymuje rachunek, który musi opłacić przed przeniesiemy strony na serwer docelowy.

Czas wykonania strony internetowej zależny jest od szybkości akceptacji projektu, który przesyłamy do klienta w ciągu tygodnia od rozpoczęcia współpracy. Po jego akceptacji czas wykonania i wdrożenia strony na serwerze Klienta może wahać się od 2 do 4 tygodni w zależności od stopnia skomplikowania strony oraz ilości podstron.

Podstawowe funkcjonalności jaki posiada każda stworzona przez nas strona internetowa to system administracji treścią CMS, animowany baner, formularz kontaktowy, galeria zdjęć oraz mapa lokalizacji Google. W przypadku firmowych stron internetowy dodatkowo może ona posiadać formularze zamówień lub zapytań, integrację z mediami społecznościowymi, czy wersje językowe. Dla najbardziej wymagający klientów oferujemy dedykowane rozwiązania, takie choćby jak zgodność z WCAG 2.1.

Przed wykonanie projektu Klient zobowiązany jest dostarczyć logo firmy oraz wszystkie niezbędne materiały do jej stworzenia takie jak zdjęcie czy informacje na temat zakładek oraz sekcji przyszłej strony www. Po  akceptacji projektu Klient powinien w ciągu 7 dni dostarczyć teksty, tłumaczenia oraz pozostały materiał do poszczególnych zakładek.

W momencie kiedy strona internetowa zostanie uruchomiona na serwerze docelowym, Klient otrzymuje komplet danych dostępowych do strony oraz szczegółowa instrukcję jak dokonywać zmian w poszczególnych zakładkach. W przypadku problemów z zarządzaniem stroną, służymy pomocą przy wprowadzaniu zmian oraz krótkim szkoleniem.

Po uruchomieniu strony www i przekazaniu wszystkich danych nie odpowiadamy za uszkodzenie strony przez użytkownika lub osoby trzecie. W przypadku awarii oferujemy wyłącznie odpłatne przywrócenie strony internetowej z posiadanej kopii bezpieczeństwa z dnia uruchomienia.

Nasze statystyki realizacji

Strony internetowe w liczbach

0
Wszystkie realizacje
0
Sklepy internetowe
0
Wizytówki www
0
Firmowe strony www
Strony internetowe Płock

Opinie Klientów z Płocka

Swoją przygodę z prowadzeniem biznesu w Internecie postanowiłem rozpocząć z agencją reklamową Webpiksel.pl, która wykonała dla mnie sklep internetowy oparty o platformę Woocommerce. Sklep działa w sieci bezproblemowo już trzy lata, a dzięki wsparciu technicznemu webmasterów z Webpiksel.pl wciąż rozwijamy go o nowe funkcje. Polecam współpracę z agencją reklamową z Płocka, wszystkim, którzy szukają sprawdzonego partnera w biznesie.

Adam

Sklep internetowy z zabawkami

Powierzyłem agencji reklamowej Webpiksel.pl stworzenie mojego portfolio fotograficznego i po zakończeniu mogę z czystym sumieniem napisać że wykonali to zadanie perfekcyjnie. Portfolio przykuwa wzrok, jest nieszablonowe, a zarazem bardzo intuicyjne w obsłudze. Kolejnym atutem, który doceniają zwłaszcza Klienci jest szybkość działania strony na smartfonach, co przy takiej ilośc zdjęć w dużej rozdzielczości nie zawsze jest oczywiste.

Patryk

Studio fotograficzne Płock

Terminowość, dbałość o najmniejsze szczegóły, otwartość na nasze uwagi oraz pomysły, a także doskonały kontakt, to tylko część zalet jakie udało mi się poznać w trakcie realizacji strony internetowej naszej restauracji. Efekt prac przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, co doceniają także nasi klienci w Płocku korzystający z zamówień posiłków on-line. Zdecydowanie polecam korzystanie z ich usług, bo bez wątpienia są najlepszymi i najbardziej kreatywni w naszym mieście.

Ewa

Restauracja Płock

Działamy w branży nieruchomości od kilkunastu lat i zawsze staramy sobie dobierać najlepszy partnerów, którzy razem z nami budują naszą silną markę w Płocku. Dlatego postawiliśmy na najlepszy zespół specjalistów IT w naszym mieście, którzy zadbali o wizerunek naszej firmy w Internecie. Bez wątpienia są to osoby godne zaufania, kreatywne i pomocne, która nawet po zakończeniu zlecenia są w stanie pomóc w aktualizacji, czy optymalizacji naszej strony.

Karol

Nieruchomości Płock

Współpraca wzorcowa na każdym etapie tworzenia mojej strony internetowej. Projekt trafiony za pierwszym razem, a sama jego realizacja szybka i bezproblemowa. Po dwóch tygodniach od podpisania umowy strona była już dostępna w Internecie, a dodatkowo dzięki usłudze pozycjonowania, jest w pierwszej trójce wyników na wiele fraz związanych z handlem samochodowy w Płocku. Współpracujemy od roku do dziś co jest najlepszą recenzją dla tej ekipy.

Tomek

Auto Handel Płock

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy, a w przypadku branży ubezpieczeniowej to kluczowy element w pozyskiwaniu nowych klientów. Dlatego decydując się na jej budowę chcieliśmy to zadanie powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko wykonają to zadanie perfekcyjnie, ale także będą stanowić wsparcie w jej dalszej promocji. Zadanie to zostało wykonane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dzięki czemu bez wątpienia mamy jedną z najlepszych stron internetowych w Płocku w branży ubezpieczeniowej.

Radek

Ubezpieczenia Płock

Obszar działania

Nasza oferta, w której wchodzą strony www, sklepy internetowe oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce Google skierowana jest do firm z Płocka, Kutna, Włocławka, Sochaczewa oraz innych miast Polski.

Media społecznosciowe

Masz pytania?

Prowadzisz biznes w Płocku, Kutnie, Włocławku lub innym mieście Polski i zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas!

Strony internetowe Płock © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.