Sukces tkwi w szczegółach

Agencja reklamowa Płock

16 lat doświadczenia doświadczenia w branży IT i kilkaset stworzonych stron i sklepów internetowych dla firm z Płocka, Włocławka, Kutna, czy Sochaczewa nauczyło nas dbać o najmniejsze szczegóły, które często decydują o sukcesie w Internecie.

Dlatego bez względu na wielkość strony internetowej nasza agencja reklamowa dokłada wszelkich starań by była ona dopracowana w najmniejszych szczegółach..

Równie duży nacisk co na warstwę wizualną kładziemy na optymalizację strony www pod względem szybkości działania, dzięki czemu można z nich korzystać bez względu na szybkość Internetu czy rodzaj urządzenia.

Jeśli cenisz jakość i chcesz by Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji w Płocku, czy innym mieście Polski nowoczesną stroną internetową skontaktuj się z naszą agencja reklamową.

Kto najczęściej wybiera nasze

Strony internetowe

Płock
54%
Kutno
18%
Włocławek
12%
Warszawa
9%
Sochaczew
7%
16 lat doświadczenia

Nasza historia

Startujemy !

2008

W 2008 roku rozpoczynamy działalność w branży IT w Płocku tworząc pierwsze strony internetowe oparte o CMS WordPress 2 oraz Joomla 1.5.

100 stron www

2011

3 lata działalności na płockim rynku IT i na naszym koncie pojawia się 100 wykonanych storn internetowych nie tylko dla Klientów z Płocka, ale także Włocławka, Sochaczewa, Kutna czy Warszawy.

Bootsrap 2

2012

W 2012 roku zaczynamy korzystać z biblioteki CSS Boostrap rozwijanej przez programistów Twittera. Dzięki niej w naszej ofercie pojawiają się pierwsze responsywny strony internetowe.

SEO dla firm

2013

Rozszerzamy naszą ofertę dla firm z Płocka i innych miast Polski o optymalizację oraz pozycjonowanie stron internetowych w najpopularniejszej wyszukiwarce Google.

Koniec wsparcia dla IE

2015

Wraz z pojawienie się przeglądarki Microsoft Edge w 2015 roku, kończy wsparcie dla starszych przeglądarek tej firmy, takich jak Internet Explorer 7, 8, 9 oraz 10.

10 lat doświadczenia

2018

Już 10 lat tworzymy dla firm z Płock i okolic strony www i sklepy internetowe, dzięki czemu na naszym koncie znajduje się już ponad 400 realizacji. Dziękujemy za zaufanie!

Gutenberg w CMS WordPress

2019

Początek 2019 roku zaowocował pojawieniem się przełomowej wersji WordPressa z numerem 5, w której po raz pierwszy użytkownicy naszych stron internetowych mogli skorzystać z edytora blokowego Gutenberg.

Praca zdalna

2020

Mimo pandemii Covid-19 i pracy zdalnej nie zwalniamy tempa. Tworzymy kolejne strony i sklepy internetowe dla klientów z Płocka oraz innych miast Polski.

AI dołącza do nas

2023

Sztuczna inteligencja (AI) pojawia się również u nas, pomagając nam przy tworzeniu tekstów SEO, planowaniu kampanii reklamowych, czy generowaniu grafik.

Agencja reklamowa Webpiksel.pl

Nasze realizacje

W trakcie realizacji ponad 500 stron www dla Klientów z Płocka, Kutna, Włocławka, Sochaczewa czy Warszawy poznaliśmy wiele osób, firm oraz koncepcji na promocję w Internecie. Duża część z tych osób do dziś jest stałymi Klientami naszej agencji reklamowej, korzystając z pozycjonowania, czy pomocy przy aktualizacji stron i sklepów internetowych.

Agencja reklamowa Płock
Statystyki wykonanych zleceń

Nasza agencja reklamowa w liczbach

0
Stron www
0
Sklepów internetowych
0
Pozycjonowanych stron
0
Fraz w TOP10
Opinie naszych klientów z Płocka
Dlaczego naszą agencję reklamową wybierają

Firmy z Płocka i okolic

Swoją przygodę z prowadzeniem biznesu w Internecie postanowiłem rozpocząć z agencją reklamową Webpiksel.pl, która wykonała dla mnie sklep internetowy oparty o platformę Woocommerce. Sklep działa w sieci bezproblemowo już trzy lata, a dzięki wsparciu technicznemu webmasterów z Webpiksel.pl wciąż rozwijamy go o nowe funkcje. Polecam współpracę z agencją reklamową z Płocka, wszystkim, którzy szukają sprawdzonego partnera w biznesie.

Adam

Sklep internetowy z zabawkami

Powierzyłem agencji reklamowej Webpiksel.pl stworzenie mojego portfolio fotograficznego i po zakończeniu mogę z czystym sumieniem napisać że wykonali to zadanie perfekcyjnie. Portfolio przykuwa wzrok, jest nieszablonowe, a zarazem bardzo intuicyjne w obsłudze. Kolejnym atutem, który doceniają zwłaszcza Klienci jest szybkość działania strony na smartfonach, co przy takiej ilośc zdjęć w dużej rozdzielczości nie zawsze jest oczywiste.

Patryk

Studio fotograficzne Płock

Terminowość, dbałość o najmniejsze szczegóły, otwartość na nasze uwagi oraz pomysły, a także doskonały kontakt, to tylko część zalet jakie udało mi się poznać w trakcie realizacji strony internetowej naszej restauracji. Efekt prac przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, co doceniają także nasi klienci w Płocku korzystający z zamówień posiłków on-line. Zdecydowanie polecam korzystanie z ich usług, bo bez wątpienia są najlepszymi i najbardziej kreatywni w naszym mieście.

Ewa

Restauracja Płock

Działamy w branży nieruchomości od kilkunastu lat i zawsze staramy sobie dobierać najlepszy partnerów, którzy razem z nami budują naszą silną markę w Płocku. Dlatego postawiliśmy na najlepszy zespół specjalistów IT w naszym mieście, którzy zadbali o wizerunek naszej firmy w Internecie. Bez wątpienia są to osoby godne zaufania, kreatywne i pomocne, która nawet po zakończeniu zlecenia są w stanie pomóc w aktualizacji, czy optymalizacji naszej strony.

Karol

Nieruchomości Płock

Współpraca wzorcowa na każdym etapie tworzenia mojej strony internetowej. Projekt trafiony za pierwszym razem, a sama jego realizacja szybka i bezproblemowa. Po dwóch tygodniach od podpisania umowy strona była już dostępna w Internecie, a dodatkowo dzięki usłudze pozycjonowania, jest w pierwszej trójce wyników na wiele fraz związanych z handlem samochodowy w Płocku. Współpracujemy od roku do dziś co jest najlepszą recenzją dla tej ekipy.

Tomek

Auto Handel Płock

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy, a w przypadku branży ubezpieczeniowej to kluczowy element w pozyskiwaniu nowych klientów. Dlatego decydując się na jej budowę chcieliśmy to zadanie powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko wykonają to zadanie perfekcyjnie, ale także będą stanowić wsparcie w jej dalszej promocji. Zadanie to zostało wykonane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dzięki czemu bez wątpienia mamy jedną z najlepszych stron internetowych w Płocku w branży ubezpieczeniowej.

Radek

Ubezpieczenia Płock

Obszar działania

Nasza oferta, w której wchodzą strony www, sklepy internetowe oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce Google skierowana jest do firm z Płocka, Kutna, Włocławka, Sochaczewa oraz innych miast Polski.

Media społecznosciowe

Masz pytania?

Prowadzisz biznes w Płocku, Kutnie, Włocławku lub innym mieście Polski i zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas!

Strony internetowe Płock © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.