Reklama w Internecie
Jak wygląda krok po kroku

Pozycjonowanie stron internetowych Płock

Stworzenie strony internetowej to pierwszy krok do sukcesu w Internecie, kolejnym jest jej skuteczna promocja. Jednym z działań marketingowych jakie możemy podjąć w celu zwiększenia ruchu na stronie www firmy z Płocka, Kutna, czy Włocławka jest pozycjonowanie, czyli szereg zabiegów mających na celu poprawę pozycji serwisu internetowego w wynikach wyszukiwarki Google.

Jak przebiega pozycjonowanie stron www?

01. Analiza branży, konkurencji i dobór słów kluczowych

02. Audyt SEO strony www firmy

03. Optymalizacja strony internetowej

04. Przygotowanie i wdrożenie strategii pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych firm z Płocka

Nasze doświadczenie

Od 10 lat oferujemy firmom z Płocka oraz innych miast Polski usługę pozycjonowania stron www w wyszukiwarce Google. Przez te lata mimo zmian algorytmów rankujących dostosowujemy swoje działania by skutecznie pozycjonować serwisy internetowe na wybrane słowa kluczowe. W swoim portfolio mamy kilkadziesiąt stron, które zajmują pozycję w TOP10 wyników nie tylko na frazy związane z Płockiem, a nasze skuteczność przez lata waha się od 70 do 84%.

Nasze wyniki

Pozycjonowania w Płocku

TOP1
31%
TOP3
52%
TOP10
79%
Nasze statystyki SEO w Płocku

Pozycjonowanie w liczbach

0
Pozycjonowanych stron
0
Fraz w TOP10
0
Wszystkich Fraz
0
Audytów SEO

FAQ

Wiedza o pozycjonowaniu

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, na którego wyniki często trzeba poczekać kilka miesięcy. Dlatego nasi Klienci płacą wyłącznie za efekty w postaci strony internetowej w TOP10 wyników wyszukiwarki Google na wybrane słowa kluczowe. Minimalny okres współpracy to 12 miesięcy, a koszt pozycjonowania na poszczególne słowa kluczowe jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem.

Pozycjonowanie strony internetowej wyceniane jest indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju wybranych słów kluczowych. W przypadku pozycjonowania lokalnego, czyli dotyczącego danego miasta lub regionu np. “Adwokat Płock”, “domek drewniany Mazury” itp. cena zależna jest od poziomu konkrecji i może być niższa niż w przypadku bardziej ogólnych słów takich jak np. “Adwokat”, czy “domek drewniany”.

Pierwsze efekty pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google widoczne są zazwyczaj po upływie kilku miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Okres ten waha się od 2 do 6 miesięcy i uzależniony jest od poziomu konkurencji na dane słowa kluczowe oraz efektu audytu SEO.

Usługa pozycjonowania obejmuje, analizę i dobór słów kluczowych do profilu działalności firmy,  audyt SEO istniejącej strony internetowej, jej optymalizację pod względem szybkości działa, budowy i treści, a także stworzenie profilu linków prowadzących do pozycjonowanej strony.

Miesięczny koszt pozycjonowana na jedno słowo kluczowe wyliczany jest na podstawie wzoru: ilość dni w miesiącu w TOP10 x koszt pozycjonowania danej frazy ustalony z Klientem przed rozpoczęciem współpracy. Koszt wszystkich fraz zliczany jest w jeden miesięczny rachunek. Jeśli strona nie będzie wyświetlać się na pierwszej stronie wyszukiwarki (TOP10 wyników) w danym miesiącu na żadne z pozycjonowanych słów kluczowych, wówczas opłata nie jest naliczana.

Minimalny czas pozycjonowania strony internetowej to 12 miesięcy. Możliwe jest podjęcie współpracy na dłuższy okres oraz jej przedłużenie po zakończeniu usługi pozycjonowania strony internetowej.

Po zakończeniu usługi pozycjonowania nie gwarantujemy utrzymanie się strony internetowej na poszczególnych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google. Trwałość efektu pozycjonowania zależny jest od wielu czynników, które mogą ulegać zmianie po zakończeniu współpracy.

Pozycjonowanie Płock

Opinie Klientów

Po zmianie strony internetowej zdecydowałam się na usługę pozycjonowania, by poprawić jej widoczność na takie frazy jak “Adwokat Płock”, czy “Prawnik Płock”. Efekty przerosły moje oczekiwania. Ilość klientów, którzy trafiają do mojej kancelarii w Płocku dzięki stronie internetowej wzrosła dwukrotnie w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia współpracy.

Marta

Adwokat Płock

Mimo zapaści w branży budowlanej związanej z rosnącymi cenami materiałów, nasza firma nie narzekała w ostatnim roku na brak zleceń na ternie Płocka. Wszystko to zasługa skutecznego pozycjonowania, które poprawiło widoczność naszej strony internetowej w Google na lokalnym rynku.

Przemek

Remonty Płock

Zdecydowałam się na usługę SEO kilka miesięcy temu i na dzień dzisiejszy mogę ją śmiało polecić. Mój sklep internetowy zwiększył ruch kilkunastokrotnie, a ilość zamówień sukcesywnie rośnie. Planuje dalszą współpracę w ramach pozycjonowania, co pozwoli zwiększyć zyski ze sprzedaży on-line.

Ania

Sklep internetowy z odzieżą damską

Usługa pozycjonowania po kilku miesiącach działania przełożyła się na zyski mojej firmy, a także ilość stały klientów nie tylko z Płocka, ale także innych miast Polski, takich jak Włocławek, Toruń, czy Warszawa. Współpraca trwa do dziś i stale rozszerzamy zakres pozycjonowanych słów kluczowych zwiększając jej widoczność w Internecie.

Sebastian

Biuro rachunkowe Płock

Świetnie wykonana usługa pozycjonowana, dzięki której moja strona internetowa wyświetla na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarki Google na najpopularniejsze słowa, takiej jak np. “Salon kosmetyczny Płock”, czy “Mezoterapia igłowa Płock”. Zdecydowanie polecam każdej firmie, która stawia na skuteczny marketing.

Aleksanrda

Salon kosmetyczny Płock

Obszar działania

Nasza oferta, w której wchodzą strony www, sklepy internetowe oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce Google skierowana jest do firm z Płocka, Kutna, Włocławka, Sochaczewa oraz innych miast Polski.

Media społecznosciowe

Masz pytania?

Prowadzisz biznes w Płocku, Kutnie, Włocławku lub innym mieście Polski i zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas!

Strony internetowe Płock © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.